Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

מחוז תל אביב

הולכים על זה! פעילות במחוז תל אביב:

שם הרשות איש קשר מקום האירוע התחלה וסיום הערות
1אור יהודהדייגו לוינסון שלושה מסלולי צעידה לבתי"ס יסודיים9:00 - 11:00תלמידי בתי הספר
2אזורשמוליק גבע כהןצעדה במצודה באזור08:00-10:00בתיה"ס ותושבים
3אשדודבני חזקיה טיילת הספורט לאורך החוף טיילת חוף יא'תלמידי בתי הספר והורים
4באר יעקבירון אביבבבתיה"ס בבאר יעקב9:00 - 11:00תלמידי בתי הספר
5בית דגןטל שוורץצעדה לבתי"ס שדות ורמב"ם ברחבי המועצה9:30 - 11:00תלמידי בתי
6בני ברקהדר גליקפארק לאומי רמת גן10:00-13:00בי"ס נווה שרה, צביה ובית וינשטיין
 בני ברקמאיר שטיינרייךגני יהושע10:00-13:00ישיבה תיכונית, ישיבת לאורו נלך
 בני ברקשלמה בנזימןפארק רעננה16:00-19:00נערים
 בני ברקשלמה בנזימן גני יהושע16:00-19:00נערים
 בני ברקשלמה בנזימןפארק מודיעין16:00-19:00נערים
7בני עיישאלכס בלניצקיצעדת תלמידי בתי"ס יסודיים. בסיום הפנינג09:00 - 12:00 
8ברנראבי דריהליכה ויום ספורט היתולי לבתיה"ס09:00 - 11:00תלמידי בתי"ס
9בת יםאשר בן יאיר / דקלה פרץיציאה מקניון בת ים דרך הרחובות אלי כהן, כ"ט בנובמבר והרב לוי 8:30 - 11:30צעדה ופעילות ספורט בין דורית עם תלמידי בי"ס יסודי (חמישה בתי ספר) ואימהות/ אבות סבים /סבתות
10גבעתייםענבל לויןבכל רחבי העיר- צעדה לגני הילדים ובתיה"ס ברגל ופעילות לציון יום ההליכה בכל בי"ס07:30"כל תלמידי בתיה""ס וגני הילדים.
מבטלים את ""נשק וסע"" ומעודדים את להגיע ברגל למסגרות החינוך"
11גדרותמארק ליבשיןסובב גדרות (שדמה/עשרת)14:00 -16:00 
12גן יבנהמיכל שלומימרוץ משפחות וניווט13:30-16:00 
13גן רווהמיכאל גוטליבתלמידי בתיה"ס בגן רוה8:00 - 10:00 
 גן רווהמיכאל גוטליבצעדה לגיל השלישי09:00 -10:30 
14גני תקווהיואל כלפוןצעדת תלמידי בתי"ס ברחבי העיר9:00 - 11:00 
15חבל יבנהשורי לויבכל יישובי המועצה, כולם צועדים למסגרות החינוך כולל הורים8:00-10:00הורים וילדים צועדים ברגל למסגרות החינוך - רב גילאי
16חולוןעצמון קצבציון יום ההליכה בבתיה"ס בעיר08:30 - 10:30 
17יבנה"שאול דוד
אורלי גיירו חזן"ברחבי העיר - צעדת מועדוני הליכה ומועדוני הגיל השלישי18:00 - 20:00יתקיים ביום חמישי בערב 25.10.18
18יהודמשה שבתבכל בתיה"ס בעיר ציון יום ההליכה08:00-10:00 
19לודאלימלך ניסיםיתקיים במספר מוקדים : כינוס בשדרות ירושלים וצעדה למופע של המשטרה באצטדיון העירוני8:30-11:00הצעדה מיועדת לביה"ס והגיל השלישי אך גם פתוחה לכלל האוכלוסייה
20נס ציונהאסי שלםבתי הספר היסודיים בעיר- אשכול/ שקד08:30 - 10:30בתי הספר יקיימו צעדה בשעה הראשונה של הבוקר ויסיימו בפעילות ספורט ברחבת בית הספר.
21סביוןעמיר עוזיביה"ס היסודי וגן שלווה08:30 - 10:30צעדה של ילדי ביה"ס.
22עמק לודשרה שפינרצעדת תנועת נוער הצופים בפארק ירוחם08:00 - 11:00 
23קריית אונואורית שירןצעדה לגיל השלישי והפנינג סיום בבריכה08:00 - 12:00יתקיים ביום רביעי 24.10.18
24ראשון לציוןאסי דרעיבתי ספר, מרכזי תנועות נוער07:45- 18:00 בתי ספר, תנועות נוער, קבוצות הליכה עירוניות
25רחובותקובי גנוןבבתי ספר/ מגרשים סינטטיים9:00-12:00 
26רמלהאורנית שוורץפארק עופר17:00-19:00מרכזי ספורט והקהל הרחב
 רמלהאורנית שוורץפארק קרית האמנים9:00-13:00תיכון קרית האמנים
 רמלהאורנית שוורץבתי ספר9:00-12:00בן צבי, אמנים, בן גוריון, שרת, קשת, אופק, רעות, הרין, אריאל,
27רמת גןרמי לויפארק לאומי ר"ג07.00-09.00 
28תל אביבעופר רגבגני ילדים09:00 - 10:30גני הילדים בעיר
 תל אביבעופר מידןאתגר ההליכה במכוני הכושר במרכזי הקהילה בעיר ת"א07:00 - 14:00כל מכוני הכושר במרכזי הקהילה בעיר- אתגר לצבירת צעדים