Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

מחוז צפון

שם הרשות מנהל מח' הספורט איש קשר מקום האירוע התחלה וסיום הערות
אכסאלמחמוד שדאפנהמחמד חטיבאכסאל8:30 - 11:00יום הליכה בעמק "שייכות " למשפחות הספורטאים הצעירים שמשתתפים בחוגי הספורט.
אל-בטוףאבו חוסיין מנסוראבו חוסיין מנסורסובב ישוביי אל בטוף 9:00 בבוקר  
אעבליןעאוני אדריסעאוני אדריסמתנ"ס אעבלין 9:00 - 12:00 
בית שאןשמעון דנאןשמעון דנאןפארק האקליפטוס8:00-12:00 
גולןיאיר נירוןאורי אהלירמת הגולן9:00-13:00 
דבוריה     
דיר חנאטארק חגוטארקעמק דייר חנא15:00-18:00 
הגלבועשלומי איילשלומיסנדלה12:30-15:00 
הגליל העליון שרון טל ברנע בתי הספר9.00-11.004 בתי ספר , שתי שכבות גיל יוצאים למסלול הליכה של 1.5 קמ'
הגליל התחתוןארי מובסוביץניצן מונקהליכה מרביד לכפר זיתים1300 
חצור הגליליתיהודה ט הריהודה טהררחובות הישוב 8:30-10:00 
 יהודה טהריהודה טהרחצור ראש פינה חצור12:00-14:30 
טבריהדורון עמירדורון עמירמלון גלי כנרת10:00-14:00 
טורעאן שאדי עדוי שאדי עדוי סובב טורעאן 9:00- 13:00 
טמרהמוחמד כנעאןמוחמד כנעאןטמרה  
יבנאלבנימין גוזלןבנימין גוזלןיבנאל8:00-13:00 
יפיעהישאם בשאראתהישאם בשאראתמתנ"ס ספורט08:30יום הליכה לנשים
כאוכב אבו אלהיגאעלי חלילאמנה עבד אלקאדרמסלול הקיפי כאוכבאולם מקיף כאוכב 
כפר-כמאמוסא בושניקמוסא בושניק כפר כמא 08:00 - 11:00 
כפר תבורעמית שחםעמית שחםכפר תבור - בית קשתבית ספר רבין - כפר תבור 
מבואות החרמוןצח אשנרצח אשנררמת כורזים9:00-10:30 
 צח אשנרצח אשנררמת כורזים9:00-10:30 
מגדל העמקמיטל מלול-לוימיטלמתנ"ס08:00:00 - 09:30 
מגידואריאל ירוןאריאל ירוןשביל מרובע09:00-12:00תלמידי בית ספר עומרים ייערך ב 26.10
 אריאל ירוןאריאל ירוןשביל מרובע09:00-12:00תלמידי תיכון מגידו ייערך ב 26.10
 אריאל ירוןאריאל ירוןקיבוץ הזורע09:00-12:00תלמידי בית ספר פלגים ייערך ב 26.10
מטולהרוחמה נקשניר טופרמטולה16:00פעילות תנועה בני נוער
 רוחמה נקשניר טופרמטולה10:00גנים ובית ספר
 רוחמה נקשניר טופרמטולה10:00יום ה'- מועדון גיל הזהב
משגבמשגבoz"misgav.org.ilעוז מנוף 50-80
נצרתראג'י ראג'יראג'י סרוג'יהר הקפיצהצומת המוסכים עד מרכז ההר 
נצרת עיליתמרינה אברמובדן קרסיקובשכ' דרומית6:00-24:00 
 מרינה אברמובדן קרסיקובשכ' הר יונה6:00-24:00 
 מרינה אברמובמרינה אברמובפארק הזיתים9:30-11:00 
עילבון רים זרייק סאהר סמעאן עילבון 27/10/17 
 רים זרייק סאהר סמעאן שפרעם 28/10/17 
עילוטג'וני אבו ראסג'וני אבו ראסעילוט-ציפורי9:00-11:00 
עמק המעיינות (בקעת בית שאן)אלעד פשחוראלעדבי"ס דקלים9:00-8:30יתקיים ביום חמישי 26.10
 אלעד פשחוראלעדב"ס רמון9:00-8:31יתקיים ביום חמישי 26.11
 אלעד פשחורינון אשכנזיבי"ס לדורגל17:00-18:00יתקיים ביום חמישי 26.12
 אלעד פשחוריפתחבית שאן8:30-12:00השתתפות צעדת בית שאן
עמק יזרעאלארז ביטמןארז ביטמןמועצה אזורית יזרעל08:30-11:00שת"פ עם זרזיר/בתי ספר יסודים ותיכון ועובדי רשויות
עראבהמוחמד נסארמוחמד נסארואדי חצ'ין עראבה לכיוון עמק דירחנא15:30-18:00 
 מוחמד נסארמוחמד נסאר04-מגרשים מוארים עראבה18:00-20:00 
קצריןחיים אלטיטחיים אלטיטגן מיקולוב8:00-13:00 
קרית שמונהאופיר אורןאופיר אורןקריית שמונה08:30-10:30 
שפרעםכארם סובח כארםמתנ"ס שפרעם15:30-18:00צעדת נשים
עמק יזרעאלארז ביטמןארז ביטמןמועצה אזורית יזרעל08:30-11:00שת"פ עם זרזיר/בתי ספר יסודים ותיכון ועובדי רשויות
עראבהמוחמד נסארמוחמד נסארואדי חצ'ין עראבה לכיוון עמק דירחנא15:30-18:00 
 מוחמד נסארמוחמד נסאר04-מגרשים מוארים עראבה18:00-20:00 
קצריןחיים אלטיטחיים אלטיטגן מיקולוב8:00-13:00 
קרית שמונהאופיר אורןאופיר אורןקריית שמונה08:30-10:30 
שפרעםכארם סובח כארםמתנ"ס שפרעם15:30-18:00צעדת נשים
עוספיאחסן דבור חסן דבורבשבילי עוספיא8:30
מגדל שמסנדים איוב נדים איובהליכה כפרית מעורבת 15:30-18:00
בוקעאתאפריד סובח פריד סובח הליכה לילית18:00
מסעדהואאם אל ולי כארםהליכת כפרית בשבילי הכפר17:00
עין קניאמועדאד זהר אלדין מועדאד זהר אלדין הליכה10:00
ע'גרבסאם חטיב בסאם חטיבהליכה11:00
צפתויקי אואקיויקי אואקיהליכת מבוגרים10:00
בענהמחמד תיתי מחמד תיתיהליכה11:00
דייר אלאסדחליל עסאף חליל עסאףהליכה10:00
מעילאפראס עראף פראס עראףהליכה11:00