Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

מחוז צפון

הולכים על זה! פעילות במחוז צפון:

שם הרשות איש קשר מקום האירוע התחלה וסיום הערות
1אכסאלמוחמד ח'טיבשכונה דרומית10:00-13:00 
2אל-בטוףמנסור אבו חוסיןואדי חמאם 8:30-13:30 גילאים משתתפים מ7 עד 16
3אעבליןעאוני אדריסמתנ"ס 9:00-12:30הליכה בטבע וביקור בחוות סוסים והרצאה וכיבוד קל וחזרה למתנ"ס והפיניג ספורט וריקוד המוני עם להקת דבקה
4בועיינה-נוג'ידאתמשהור נוג'ידאתעמק נטופה8:00 - 11:00מיועד לכל האוכלוסיה , הורים,תלמידים וקבוצות הספורט ביישוב.
5ביר אל-מכסורסולימאן חמדחורשת ביר אלמכסור ליד מתנס מכמאן ליד הפראק 08:00-19:00פעילות זומבה והליכה וטורנירים
   בית ספר יסודי א /מתנ"ס14:00-19:00 פעילות הליכה לבתי הספר
6בית שאןשמעון דנאןצעדה בית שאן8:30-12:00 
7גולןיאיר נירון יישובי גולן 9:00-12:00 
8דבוריהשאדיה זועבישדות דבוריהמתנ"סנשים וילדיהם
9דייר חנאטארק חג'ובי"ס יסודי ג15:00-17:00 
10הגלבועשלומי אייל   
11הגליל העליוןשרון טל ברנעגליל עליון08.00-12.00צעדה רב דורית. מילדי גן ועד הגיל השלישי
12הגליל התחתוןארי מסוביץיער לביא8:30-11:00בתי ספר יסודיים
13זרזירמג'די עיאדאת   
14חצור הגליליתיהודה טהרציר מרכזי של היישוה9:00-11:00 
15טבריהדורון עמירטיילת הליכה25.10.2018 
   גני ילדים גיל 526.10.2018גנים
   כתות ה-ו 26.10.2018בתיה"ס
   כתות ז-ח25.10.2019בתה"ס
16טובא זנגריהעוגבה יונסטובא15:00-16:30ילדות נערות ונשים קבוצות כדורסל ובנות שירות לאומי
17טורעאןשאדי עדוויאולם ספורט חדששאדי עדוויסובב טורעאן , אולם ספורט חדש 08:00
18טמרהמוחמד כנעאןליד אולם הספורט16:00-17:00צעדת נשים
19יבנאלגוזלן בנימיןיבנאל8:00-12:00אוכלוסית יעד-בתי ספר , גנים, הורים
20יפיעהישאם בשאראתיער כפר החורש9:00-12:00 
21כאוכב אבו אל-היג'אעלי ח'לילאולם ספורט18:00-19:30הליכה לילית למשפחות
22כפר כמאמוסא בושנאקכפר כמא8:00-11:00סובב כפר כמא
23כפר מנדארואן זידאן מכון ווינגיט9:00-13:00גילאים 14-18
  עאדל עזאם כפר מנדא 16:00-18:00נשים ובנות 19ומעלה
24כפר כנאהישאם ריאחיןכפר כנא8:00-11:00סובב כפר כמא
25כפר תבורעמית אבניכפר תבור17:00-18:30 
26מבואות החרמוןצח אשנרבית הספר רמת כורזיםבית הספר רמת כורזיםצעדה בבית הספר
   כפר בלוםשנירבשיתוף עם מועצה אזורית הגליל העליון כחלק מהגליליאדה
27מגדל העמקמיטל מלולפארק רביןהתחלה: 08:30 יער בלפור סיום 12:00 פארק רביןמ10:30 מתחיל הפינינג ספורט ובריאות
28מגידואריאל ירוןמרובע השבילים09:00-12:00יתקיים ב 25.10 תיכון מגידו
   מרובע השבילים09:00-12:00יתקיים ב 25.10 יסודי עומרים
   הזורע09:00-12:00יתקיים ב 28.10 יסודי פלגים
   הזורע05:00-15:00אולטרה מרתון סובב עמק
29מטולהרוחמה נקש מטולה10:30-11:00 
30משגב עוז דודאי מנוף 07:00-10:00דגש נשים, לקידום מודעות סרטן שד אך פתוח לכלל האוכלוסיה
   לב משגב ויער שגב08:00-10:30בית ספר יסודי משגב
31משהדמוחמד סאלחבי"ס מקיף משהד10:00-13:00גילאים משתתפים 12 עד 16
32נצרתראג'י סרוג'יהר הקפיצה15:00 - 19:00מרכזים קהילתיים ומועדוני דכונות
33נצרת עיליתמרינההליכה בשבילי העיר 09:00-11:00 
   פעילות ספורט בבתי ספר יסודיים בעיר09:00-12:00 
34סח'ניןחמיד ג'נאייםסכנין9:00-13:00 
35עיילבוןסאהר סמעאןעילבון10:00-12:30גנים כולל הורים
36עילוטג'וני אבו ראסיום ההליכה בעילוט 09:00-12:00פעילות הליכה לילדים קטנים וארוחת בריאות
37עין מאהלעימאד חביב אללהעין מאהל10:00-12:00 
38עמק הירדןג'יורא אסתריעמק הירדן 18:00-21:00 
39עמק המעיינות (בקעת בית שאן)אלעד פשחורבי"ס דקלים  
  אלעד פשחורב"ס רמון  
  ינון אשכנזיבי"ס לדורגל  
  אלעד פשחורבית שאן  
40עמק יזרעאלחןשדות בית המעוצה7:30-9:00 
41עראבהמוחמד נסארכניסת עראבה 16:00-18:00 
42קצריןחייםגן ניקולוב עד מכללת אוהלו08:00-11:00 
43קריית שמונהאופיר אורן / עדי יניברחובות העיר קריית שמונה8:30 - 10:30הארוע יתקיים ביום חמישי ה25.10.18 בארוע יקחו חלק תלמידי בתי הספר היסודי בעיר ואירגוני נוער.
44ריינהשאדי זידאןב"ס יסודי חדש ריינהבית ספר יסודי ד עד ציפורי וחזרה 
45רמת ישייריב עזררמת ישי26.10- 15:00-16:30 
46שיבלי א.א.ג'נםשיבלי שיבלי(לא סופי)נחל השבעהשיבלי-כדוריבתי"ס
47בוסתאן אל מרג    
48שפרעםסובח כארםמאולם חורשת עוסמאן08:00-12:30הליכה כולל בתי ספר