Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

מחוז מרכז

הולכים על זה! פעילות במחוז מרכז:

שם הרשות איש קשר מקום האירוע התחלה וסיום הערות
1כפר שמריהואיתי דקלגליל יםספטמבר-13בתי ספר וקהילה
2חוף השרוןלירז בן מלךגן לאומי חוף השרון08:30-12:00אנו נקיים צעדה אשר פתוחה לכל התושבים, בנוסף תתקיים הפעלה של יוגה, ובסיום נקיים ארוחת בוקר בריאה בגן
   געש- השמורה הצמודה08:00-10:00ביה"ס אדם וסביבה- כל תלמידי ביה"ס יצאו מבית הספר יטיילו לאורך השמורה, הליכה בטבע,
   מסלול של 3 קילמוטר -שפיים, געש ובתוך השמורה08:30:00-10:30ביה"ס המשותף חוף השרון- שכבות ז-ט הילדים יצאו מבית הספר, ויעברו מסלול עם תחנות, לכל כיתה ימדד הזמן, ובסיום יהיו פרסים
   הליכה לבית הספר חובב07:00-08:00אוטובוס מאסף- כל הילדים יצעדו ברגל ויחזרו ברגל ביום זה
3אליכיןאיתי אהרוןמרכז אליכין08:00-11:00בתי ספר וגני חובה
4אבן יהודהרותם בן דרור לייבמןרחבי המושבהסיום בבית הספרתלמידי בתי הספר
5פרדסיהרנה מידן שניפרדסיה08:30-10:30מיועדת לבית הספר היסודי+הורים ותנועות נוער
6מ.א דרום השרוןששי דניאלהירקון - מועצה אזורית דרום השרוןהפעילות תתחיל בשעה 8:30 ותסתיים בשעה 11:30. הצעדה תתקיים לאורך הירקון כאשר יוצאים וחוזרים ממתחם המועצהכיתות א' והוריהם של בתי הספר של מועצה אזורית דרום השרון
7זכרון יעקבורד נבותחלומות זכרון8:00-11:00צעדת כיתות ב' והוריהם
8אריאלרינה דוראמפי ופארקים ברחבי העיראמפי אריאלכלל תושבי העיר
9מ.א. לב השרוןגילה ברנסתל אביב08:00-13:00אתנה הולכות רחוק
   רחבי המועצה08:00-12:00בכל בתיה"ס היסודיים
    13:00-15:00תנועות נוער
10כפר סבאשאול מיטלברג/ רעות אומנסקיבית ספר רמז - שכונת הדריםבית ספר רמז 
11פרדס חנה כרכוריאיר שושןנחל ברקן08:00 - 10:00גיל שלישי
12הרצליהאהרלה שמטובספורטק הרצליה11:45 -9:30"נעים בגנים-צעדה והפנינג
גני ילדים"
  דני ליברמןאיצטדיון גורדון11:45-8:30 "סובב נווה עמל- צעדה של תלמידי גורדון ורמב""ם והורים ותושבים
ומתחם הפעלות מגוון של 20 תחנות"
13מ.א. חוף הכרמלשרית אריאלמרכז מיר"ב06.00-12.00  
14עיריית חרישקרין פלג נוימןהליכה ברחבי חריש9:30-11:30בתי ספר
15מועצה מקומית אורניתמרגלית אדרייציאה מבית הספר לכיוון התיכון+פעילות בבית הספר9:00-12:00צעדה בית ספרית בס גוונים
  מירית ולדמירוץ יישובי12:00-14:00לכל המשפחה
  מירית ולדפעילות בית ספרית9:00-12:00בס יובלים
  מירית ולדפעילות בית ספרית9:00-12:00בס שחקים
  מירית ולדפעילות בית ספרית9:00-12:00בס תיכון אורט אורנית
16בנימינה - גבעת עדהדרור קאפחרחבי בנימינה וגבעת עדה7:30 - 9:30 
  דרור קאפחבי"ס אורט בנימינה10:00 - 13:00יום ספורט לגימלאים - ייערך ב-25.10.18
17נתניהניר יבלונסקישלולית החורף09:00-12:00בתי ספר
18מועצה אזורית אלונה רחל בשארי /אלה רונן מתחם מועדון גימלאים 09.00-11.00מיועד לילדי הגנים
19עיריית אור עקיבאאורי לויאור עקיבא8:00 - 12:30עובדי עירייה
20חדרהניב אקופארק חדרה16:00-17:30תושבים+קבוצות ספורט יצוגיות
21גבעת שמואלסמו יצחקבתי הספר9.00 -1200ההליכה מיועדת לתלמידי בתי הספר בהנחיית המורים לחינוך גופני
21 סמו יצחקתיכון גבעת שמואל8.00- 10.00הליכה בשיתוף אוכלוסיית קשישי גבעת שמואל
22שומרוןמאיר ברכיהצופיםהקפת הישובחיילים ותושבים- אושר לקיים ההליכה יום לפני 25.10 לזכרו של חייל שנפל בצוק איתן שחיילי החטיב מגיעים ביום זה
23הוד השרוןיצחק בן דורפארק 4 עונות8:30 פסגת פארק 4 עונות הסיום באותה נקודההצעדה מיועדת לבתיי הספר בעיר
24כוכב יאיר - צור יגאלטל חיכוכב יאיר6:30-11:00ילדי כיתות א ועד בוגרים
25אלפי מנשה גיא שרון בכל הישוב 07:30בתי ספר
26תל מונדגלית צרפתי ששוןתל מונד - מתנ"ס8:45-11:00 
27ראש העיןשריה אריה/גיא עגיבטיילת ראש העין8:15-11:00בית ספר טל
  שריה אריה/גיא עגיב טיילת ראש העין8:15-11:00ביתספר גוונים
  שריה אריה/ גיא עגיב טיילת ראש העין8:15-11:00בית ספר רמב"ם
  שריה אריה/גיא עגיבפארק נוה אפק ראש העין8:15-11:00בית ספר נופים
  שריה אריה/גיא עגיב טיילת פסגות ראש העין8:15-11:00בית ספר צומח B
  שריה אריה/ גיא עגיב טיילת פסגות ראש העין8:15-11:00שמעון פרס
28מ.א. מנשהאוהד בלוךמרכז אזורי מנשהבית הספריסודי רעות
   מרכז אזורי מנשהבית הספריסודי ניצני רעות
   מרכז אזורי מנשהבית הספריסודי שבילי רעות
   קצירבית הספריסודי קציר
29קדימה צורןאידיל גולדהמתנ"ס צורן - יער קדימה8:00-11:00פתוח לתושבים
  אידיל גולדהספורטק8:00-13:00בנות חט"ב גוונים
  אידיל גולדהספורטק8:00-13:00בנות חט"ב הרצוג
  אידיל גולדהיער קדימה8:30-11:30ביה"ס ניצני השרון והורים
30עמק חפרפיליפ סימוןגבעת חיים איחוד8:00-10:00כל תלמידי בית ספר משגב
  פיליפ סימוןאביחיל8:00-10:00כל תלמידי בית ספר אביחיל
  פיליפ סימוןקדם8:00-10:00 
  פיליפ סימוןבית יצחק8:00-10:00 
31כפר יונהסיגל אדמתיפעילות בכל העיר8:30-10:00 
32עיריית פתח תקוההלה שבתאי ברחבי העיר08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט שונות
  הלה שבתאי בי"ס בר לב08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  הלה שבתאי בי"ס פאול קור08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  הלה שבתאי בי"ס קרול08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  הלה שבתאי בי"ס אורנים7:30-9:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  הלה שבתאי בי"ס אריק אינשטיין 08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  ההלה שבתאי בי"ס שמעוני08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  הלה שבתאי בי"ס נעמי שמר08:00-10:00צעדה מהשכונה לבית הספר הורים וילדים+פעילות ספורט
  הלה שבתאי בי"ס נווה אברהם08:00-10:00פעילות ספורט והדרכת אופניים
  הלה שבתאי תושבים משתתפים צעדות ופעילויות ספורט שונים
33רמת השרון    
34רעננהגל אקשטייןרחבי העיר07:30-14:00כלל האוכלוסיה
35יקנעםצור לביאפארק רבין08:00-10:00גימלאים וגם לילדי בתי הספר היסודיים