Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

מחוז מרכז

שם הרשות מנהל מח' הספורט איש קשר מקום האירוע התחלה וסיום הערות
חדרהאילת בן משהניב רביאקו פארק חדרה14:00-17:00 
פרדסיהרנה מידן שנירינה מידן שניאולם הספורט ורחובות פרדסיה08:15הארוע מתחיל באולם הספורט
מ.א. לב השרוןגילה ברנסגילה ברנס  בחימום והפעלה ספורטיבית
     לאחר מכן יוצאים להליכה, חוזרים לאולם
     ויתקיימו תחרויות ספורט
מ.א. אלונה חוי רוטשטיין אונגר חוי רוטשטיין אשכול גנים - גבעת נילי9.00-11.00 
כפר שמריהואיתי דקלאיתי דקלגליל ים8:30-13:00 
זכרון יעקבורד נבותורד נבותפארק זכרון/גן ירון8:00-11:00 
יוקנעםצור לביאצור לביאפארק רבין-מגרש הפטאנק08:45-11:00פעילות תלמידים וגימלאים
שומרוןמאיר ברכיהמאיר ברכיהצופים18:00אושר להקדים ערב קודם היות ומגיעים חילים
כפר סבאשאול מיטלברגרעות אומנסקיפארק ירוקה 8008:15-11:30 
פרדס חנהיאיר שושןיאיר שושןעין ארובותכרכור, שכונת אחוזה ירוקה, רחוב אחוזה פינת רחוב הערבה.קבוצת הליכה
נתניהמוטי שעיביניראגם שלולית החורף09:00-11:00 
הוד השרוןאיציק בן דוריצחק בן-דורפארק 4 עונות08:30-12:00 
פתח תקווההלה שבתאיהילה שבתאירחבי פתח תקוהבית ספר אהוד מנור 
מ.א עמק חפרפיליפ סימוןרותם גולןגבעת חיים איחוד 8:00-11:00 
דרום השרון ששי דניאל עודד בן-ארי 054-2570366מקורות הירקון08:20-12:45צעדת הורים וילדים בית ספר אהרונוביץ'
גבעת שמואלסמו יצחקסמובתי הספר10.00 -12.00 
אלפי מנשהגיא שרוןגיא שרוןברחבי הישוב בית ספר צופה שרון  
כוכב יאיר - צור יגאלטל חיטל חידרך המרכז 3, כוכב יאיר6:30-11:30 
אריאלרינה דוררינה דוררחבי העיר08:00-11:00בתי הספר יוצאים לצעידה ובתום הצעידה יש הרצאות והפעלות בבתי הספר בנושא אורח חיים בריא ותזונה נכונה
אבן יהודהרותם בן דרוררותםרחובות אבן יהודה 7:30-9:00 
אור עקיבא אורי לוינעמי אלפסההליכה לקסריה8:00 - 12:00 
חוף השרוןלירז בן מלךלירזגעש- ביה"ס אדם וסביבה08:00-09:30ההליכה תתבצע ביום חמישי ה-26.10.17 כיוון שבית הספרלא עובד בשישי- יציאה מבית הספר, הליכה לכיוון הים ומשם ממשיכים לגן הלאומי של חוף השרון
חוף השרוןלירז בן מלךלירזוייצמן- בית יהושע08:30-12:00כל 2 שכבות יצעדו ביחד ברחבי היישוב למשך שעתיים
חוף השרוןלירז בן מלךלירזחובב בני ציון07:30-09:00יתקיימו מספר נקודות התכנסות בישובי בני ציון, חרוצים ובצרה בשעה 07:30 . הילדים יפגשו בנקודות אלו וילכו יחדיו לבית הספר, לאחר מכן בית הספר יחדיו יעשה סיבוב במושב
חרישקרין פלג הוימןקריןבי"ס ממלכתי וממלכתי דתי08:20-11:20 
ראש העיןשריה אריה גיא עגיבטיילת צללי המוסיקה9:00-11:00 
תל מונדגלית צרפתי ששוןגליתרחבי הישוב7:30-11:00 
קדימהאידיל גולדהאידיל גולדהמת"ס צורן ליער קדימה08:30-12:30 
הרצליהמיקי גורנשטייןאהרל'ה שמטובספורטק09.00 - 12.00 
רעננהאלה ביארגל אקשטייןבית ספר פעמונים07:30הליכה יחד לבית ספר
רעננהאלה ביארגל אקשטייןבית ספר יחדיו07:30הליכה לבית ספר,הורים מוזמנים
רעננהאלה ביארגל אקשטייןבית ספר זיו08:15הליכה באזור בית ספר
רעננהאלה ביארגל אקשטייןבית ספר דקל07:30הליכה לבית ספר וקבלת מדבקות
רעננהאלה ביארגל אקשטייןבית ספר תל"י07:30הליכה לאורך השביל הירוק
רעננהאלה ביארגל אקשטייןבית ספר שקד07:30הליכה סביב בית ספר בשיעורי החנ"ג
מ.מקומית אורניתדקלה ארליךמירית ולדבית ספר גוונים+תיכון אורט9:00-11:00שיתוף פעולה יסודי +תיכון
מ.מקומית אורניתדקלה ארליךמירית ולדבית ספר שחקים8:00-11:00יומיים של פעילות בית ספרית
מ.מקומית אורניתדקלה ארליךמירית ולדבית ספר יובלים8:00-11:00פעילות בית ספרית
מ.א. חוף הכרמלשרית אריאלשרית אריאליישובי חוף הכרמל08.00-13.00 
מועצה מקומית קרני שומרון אריאל סובעי אריאל סובעירחבי הישוב 09:00 - 12:00 כולל פעילות בית ספרית
רמת השרון אריק דורוןמזל גבאיפארק הנצח רמת השרון08:30-12:30
אליכין איתי אהרוןאיתי אהרוןרחבי הישוב07:30-09:30
כפר יונה ישראל ויזלישראל ויזלברחבי היישוב בבתי הספר08:00-12:00לאורך כל השבוע מקיימים פעילויות וצעדות ביישוב